Najlepszy internetowy sklep dla myśliwych 2013 - zgłoszenia

Najlepszy internetowy sklep dla myśliwych 2013 - kolejna edycja sondy, w której czytelnicy wybierają najlepszy - ich zdaniem - internetowy sklep łowiecki.

W ubiegłym roku Poradnik Łowiecki wybrał 7 najlepszych sklepów, spośród których internauci swoimi głosami wybrali ten najlepszy. Laureatem ubiegłorocznym został sklep www.dolasu.pl, który dwoma procentami Waszych głosów wyprzedził kolejnego na liście finalistę. Dodajmy, że w sondzie oddano ponad 10 tysięcy głosów!

 

Z kryteriami jakimi kierował się Poradnik Łowiecki przy wyborze najlepszych sklepów oraz wynikami sondy można zapoznać się w artykule z 2012 r - "Najlepszy internetowy sklep dla myśliwych"

 

W tym roku Poradnik Łowiecki postanowił zmienić kryteria wyboru najlepszych sklepów pozostawiając ocenę czytelnikom. To wasze zdanie i Wasze odczucia są najważniejsze. 

 

1 czerwca rozpocznie się głosowanie nad wyborem najlepszego sklepu myśliwskiego 2013. W sondzie wzmą udział sklepy zgłoszone przez czytelników PŁ i internautów korzystających z zakupów online. Zapraszamy do nadsyłania informacji o sklepach, które powinny znaleźć się w gronie finalistów. 

 

Zgłoszenia można wpisywać w komentarzach do tego artykułu wraz z krótkim uzasadnieniem swojego wyboru, lub przesyłając zgłoszenie sklepu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wyślij zgłoszenie, pozwól ocenić i wybrać najlepszy internetowy sklep dla myśliwych 2013 roku.

 

Do finału automatycznie wchodzi ubiegłoroczny zwycięzca - sklep www.dolasu.pl

 

Zobacz, jak głosowano w ubiegłym roku - sonda

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP