Sygnały łowieckie - nowa wersja aplikacji


   Od dzisiaj dostępna jest nowa wersja v. 1.1 aplikacji "Sygnały łowieckie" na smartfony z systemem android. W najnowszej wersji wprowadzona została (zgodnie z sugestiami użytkowników) nowa funkcja ustawiania wybranych sygnałów jako dźwięk dzwonka.
  NowaAplikacja800

     Teraz w prosty dodasz jeden z 26 sygnałów łowieckich jako dźwięk dzwonka w swoim smartfonie. Wystarczą 4 kroki:
1. Kliknij w przycisk "Dzwonki" znajdujący się na górze strony głównej aplikacji
2. Z rozwijalnej listy wybierz interesujący cie sygnał łowiecki (domyślnie zaznaczony jest pierwszy sygnał Niedźwiedź na rozkłądzie)
3. Swój wybór zatwierdź przyciskiem "OK"
4. Na koniec jeśli chcesz możesz spawdzić, czy rzeczywiście wybrałeś właściwy sygnał klikając przycisk "PLAY". Jeśli nie, możesz wrócić do rozwijalnej listy iwskazać inny sygnał. 

   I to właściwie wszystko. Od tej chwili twój smartfon będzie sygnalizował przychodzące rozmowy pięknym sygnałem łowieckim. 

  UWAGA - do prawidłowego działania aplikacji a w szczególności funkcji ustawiania dźwięku dzwonka niezbędna jest w smartfonie karta pamięci. Po wybraniu sygnału aplikacja zapisuje twój wybór na karcie pamięci, aby nawet przy wyłączonej aplikacji dźwięk dzwonka mógł być odtwarzany. Zapis na karcie pamięci nie ingeruje w system smartfona, przez co jest to funkcja bezpieczna. Jeśli kiedyś wymienisz kartę, zawsze możesz w aplikacji ponownie wybrać i ustawić nowy sygnał dzwonka. 

  Najnowszą wersję aplikacji możesz bezpłatnie pobrać ze strony Google Play >>>  

 https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_poradniklowiecki.Sygnaly

Piotr Gawin

 

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP