EXPOHunting i EXPOShooting – targi z pasją!

 A1  A2   A3

 

EXPOHunting i EXPOShooting – targi z pasją!

Międzynarodowe Targi Łowieckie EXPOHunting

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting

Dziewiąta edycja Międzynarodowych Targów Łowieckich EXPOHunting to doskonała okazja do spotkań w gronie braci łowieckiej, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Ponad 200 firm z 10 krajów zaprezentuje na swoich stoiskach około 400 światowych marek! Tegoroczne wydarzenie odbywa się z wspólnie z czwartą edycją Targów EXPOShooting. Tym samym tematyka ekspozycji zostanie poszerzona o propozycje dla osób zainteresowanych strzelectwem, militariami i survivalem. Zapraszamy do Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Silesia w Sosnowcu od 16 do 18 marca.

Ponownie w Sosnowcu prezentują się liderzy, a wśród nich AKCESORIA MYŚLIWSKIE J. Łuszczek, B.H.U. GAMA K. Łyczykowski, Centrum Myśliwskie DEER, DELTA OPTICAL G. Matosek, H. Matosek, sp.j., HUBERTECH SP. Z O.O., KNIEJA M. Rubiś, KALIBER Sp. z o.o., KOLBA Ł. Matuszczak, LEMIGO, ŁOWCA, MAGUM, "SZÓSTAK" TOMASZ PILARZ, TAGART, TAMED, VACUUM-GLOBAL, VANGUARD. Na EXPOHunting i EXPOShooting nie zabraknie nowinek z zakresu broni, amunicji i optyki, ale również odzieży, obuwia, off-roadu i sprzętu turystycznego. Miłośnicy wypraw w teren z pewnością docenią bogatą ofertę noktowizji, termowizji, latarek i innych akcesoriów dostępnych na stoiskach wystawców. Na targach można będzie także zobaczyć różne typy i rodzaje noży, także tych wykonanych ręcznie przez najlepszych polskich knifemakerów! Zwiedzający znajdą na targach także ofertę rękodzieła i najlepsze specjały kuchni myśliwskiej, a myśliwi nie tylko nowe oprogramowanie dla łowiectwa, ale także akcesoria do domowego wyrobu wędlin i przetworów. Nowości pojawią się także w ofercie odzieży i obuwia czy urządzeń dla leśników. Podczas tegorocznej wystawy zaprezentuje się około 200 firm z 10 krajów. W tym roku można będzie spotkać producentów i dystrybutorów z Polski, Austrii, Niemiec, Pakistanu, Republiki Czeskiej, RPA, Rumunii, Słowacji, Ukrainy i Węgier, oferujących produkty 400 światowych marek.

Na sympatyków łowiectwa czekać będą wystawy zdjęć i obrazów, a także wystawy trofeów i przyrodniczne – prezentujące zarówno okazy polskiej fauny, ale i te z najdalszych zakątków świata. Targową scenę ponownie wypełnią dźwięki sygnałów myśliwskich. Nie zabraknie również pokazów szlachetnej sztuki wabienia jeleni oraz pokazów wabienia drapieżników - to doskonała okazja, aby zgłębić tajniki tej dziedziny łowów. Uwagę publiczności z pewnością przyciągną prezentacje ptaków drapieżnych, pokazy mody myśliwskiej, prezentacje nowych produktów, czy konkursy dla zwiedzających. Po raz kolejny w Expo Silesia zaprezentuje się czołówka psów aktywnie polujących i posiadających certyfikaty użytkowości łowieckiej, a to wszystko za sprawą Krajowej Wystawy Użytkowych Psów Ras Myśliwskich. Warunkiem udziału jest posiadanie przez psa Certyfikatu Użytkowości – Working Class Certificate (WCC) otrzymanego na podstawie wyników uzyskanych w konkursach pracy psów myśliwskich. Od tego roku nowa formuła Wystawy dopuszcza zgłoszenia nie tylko w klasie użytkowej lecz również w klasach młodzieży, pośredniej, otwartej, championów i weteranów z dołączonym w/w certyfikatem.

Także osoby zainteresowane tematyką EXPOShooting znajdą dla siebie wiele atrakcji. W strefie militarnej zaprezentują się kluby strzeleckie, strzelnice łucznicze oraz grupy paramilitarne. Czujność i refleks będzie można sprawdzić strzelając z replik ASG i korzystając ze strzelnicy laserowej. W centrum konferencyjnym odbędą się wykłady związane z tematyką dostępu do broni i jej właściwym zabezpieczaniem, kolekcjonowaniem i użyczaniem, a także spotkania poświęcone tematyce ASG.

Więcej informacji na www.expohunting.pl i www.exposhooting.pl

 EXPOHunting plakat 2018 800  EXPOShoting plakat 2018 800

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Brak grafik

Pogotowie postrzał.

TOP