Akcesoria dla myśliwych - nowości rynkowe

   Myśliwi stale poszukują rynkowych nowości i chociaż trudno dzisiaj wymyśleć coś przełomowego, to producenci wprowadzają na rynek towary zmodyfikowane i ulepszone, tak aby potencjalny użytkownik miał większy komfort i lepszą jakość wykonania użytkowanych akcesoriów.

PasyRetro


   Tym razem warto polecić zmodyfikowane pasy do broni i ładownice kulowe zakładane na kolbę. Myśliwych z pewnością zadowoli jakość oraz estetyka pasów do broni. Są to pasy uniwersalne do każdego rodzaju broni ale wyróżnia je wygląd zewnętrzny, [ponieważ pasy są stylizowane na retro. Ozdobne tłoczenia z motywami łowieckimi oraz kolorystyka barwienia skóry nadają niepowtarzalnego charakteru i zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Pasy wykonane są z doskonałej jakości skóry a na spodzie doszyta jest wartswa specjalnego materiału, która niweluje przesuwanie się broni noszonej na ramieniu.
   Długość pasa to 102 cm, szerokość w części naramiennej 4,5 cm a szerokość paska do mocowania wynosi 2 cm.

   W podobnej stylizacji wykonane są też ładownice kulowe zakładane na kolbę broni. To dobry sposób na przenoszenie amunicji i ewentualne korzystanie z niej na polowaniu indywidualnym. Zestaw pas + łądownica to doskonały pomysł na prezent dla myśliwego, który można nabyć w sklepie Poradnika Łowieckiego na stronie www.sklep.poradniklowiecki.pl

LadownicaRetro

Daj się odnaleźć

Wspomnienia z kniei

Ankiety łowieckie

Pogotowie postrzał.

TOP